"Běž pro dobrou věc"


Image

My jsme víc než jen služba osobní asistence a Vy jste víc než jen běžci pro dobrou věc! Poběžte s námi pro ty, co běhat nikdy nemohli! Přidejte se v roce 2017 k běžcům a běžkyním pro Klub vozíčkářů Petýrkova a užijte si s dobrým pocitem Volkswagen Prague Marathon, Sportisimo Prague 1/2Marathon nebo Pražskou štafetu.

Klubu vozíčkářů Petýrkova se stal pro rok 2017 oficiální partnerskou organizací Prague International Marathon. Díky této spolupráci nakupujeme běžecké registrační čísla za ceny stanovené pro neziskové organizace a nabízíme je jednotlivcům, kteří závod poběží. Touto cestou získáváme finanční podporu pro naplňování naší vize a poslání.

Zakoupením startovního čísla od naší společnosti podpoříte provoz nepřetržité služby osobní asistence a pomůžete tak lidem s tělesným postižením v Praze 11 žít samostatný a nezávislý život. Celý Váš příspěvek ze startovního čísla po odečtení pořizovacích nákladů poputuje přímo na mzdy pracovníků sociální péče – osobních asistentů.

Zapojujeme se do této akce poprvé a budeme rádi, pokud poběžíte právě pro nás! Pro bližší informace a zakoupení registrace na vybraný závod nás můžete kontaktovat na tel. č. 727 821 669 nebo e-mailem na info@kvp.cz, abychom probrali úhradu a získání startovního čísla.


"Let's run for a good thing"

We are more than just a personal assistance service and you are more than those who can run for a good thing. Run with us for someone who wasn't ever able to run! Join in with runners of Klub vozíčkářů Petýrkova in 2017 and and enjoy  Volkswagen Prague Marathon, Sportisimo Prague 1 /2 Prague Marathon or Pražská štafeta 4x5. Klub vozíčkářů Petýrkova became the official partner of the Prague International Marathon for 2017. Thanks to this cooperation, we can buy running registration numbers for fixed prices for non-profit organizations. We offer them to individuals who will run the races.This is the way for us to get financial support to fulfill our visions and mission.

By purchasing the starting number from our company, you will support continuous personal assistance service and you will help people with disabilities in Prague 11 to live unassisted and independent life.  Your whole contribution from starting number after purchasing price will go directly to the salaries of social services workers. We will participate on this event for the first time next year and we will be glad if you will run just for us. For more informations and to buy registration to chosen race you can contact us at phone number +420 727 821 669 or by email info@kvp.cz

CHARITATIVNÍ BĚHÁNÍ

Běhání a charita spolu souvisí více, než se na první pohled může zdát. Na běžeckých akcích a maratonech po celém světě je obvyklé běžet pro charitativní organizaci a také v České republice se tento způsob podpory pomalu rozšiřuje. Prague International Marathon navazuje na světovou tradici charitativního běhání a vyzývá účastníky všech závodů RunCzech běžecké ligy k podpoře některé z oficiálních charitativních organizací, kterou je nově i Klub vozíčkářů Petýrkova.

Image

V roce 2015 běželo některý ze závodů RunCzech 4 620 běžců, kteří si zakoupili registraci na vybraný závod přes jednu ze spolupracujících neziskových organizací s RunCzech. Tito běžci společně vygenerovali částku 7,3 milionu Kč.

Ten samý rok během londýnského maratonu takto běželo 37 tisíc běžců a výsledná částka byla 1,9 miliardy Kč! Ano, Česká republika je sice mnohonásobně menší, ale Běh pro dobrou věc začíná fungovat i u nás a počet běžců stále roste!

 

Image

 

Image